Bose FS2SE Aluminium Grill, wit
Bose | Varenummer:
841158-0210
Beskrivelse
Beskrivelse
Aluminum Grille, f / FreeSpace FS2SE, White
Compatible with FreeSpace FS2SE.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Type | Hard grille |
| Product colour | White |
| Material | Aluminium |
| Shape | Rectangular |
| Brand compatibility | Bose |
| Compatible products | FreeSpace FS2SE |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 113 mm |
| Height | 182 mm |
| Weight | 30 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Screws included | Yes |
Download
Download
PDF download:
