Chief CMS0203 projector mount accessory Metal Black
Chief | Varenummer:
CMS0203
Beskrivelse
Beskrivelse
2-3' Adjustable Extension Column, 60.9-91.4cm
Save installation time and maximize security with these adjustable columns.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Chief |
| Compatibility | Speed-Connect |
| Material | Metal |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 226.8 kg |
| Certification | TÜV, UL, TAA |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 59 mm |
| Depth | 59 mm |
| Height | 914 mm |
| Weight | 2.27 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
Download
Download
PDF download:

