Chief CMS048 projector mount accessory Aluminium Black
Chief | Varenummer:
CMS048
Beskrivelse
Beskrivelse
48" Fixed Extension Column
Save installation time and maximize security with these fixed columns.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Chief |
| Compatibility | Speed-Connect |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 226.8 kg |
| Certification | TÜV, UL, TAA |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 48 mm |
| Depth | 48 mm |
| Height | 1219 mm |
| Weight | 2.72 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
Download
Download
PDF download:
