Chief FCA800E TV mount accessory
Chief | Varenummer:
FCA800E
Beskrivelse
Beskrivelse
Fusion Above/Below IntelliSHOT Camera Mount for Large Displays
The FCA800E supports the Vaddio intelliSHOT camera above or below for large displays.
The FCA800E is compatible with all Fusion Series mounts including carts, stands, ceiling, and wall mounts.
Dimensions and specifications dependent on application type.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Bracket |
| Minimum screen size | 127 cm (50") |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75") |
| Height adjustment | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.5 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
