Chief FCA810E TV mount accessory
Chief | Varenummer:
FCA810E
Beskrivelse
Beskrivelse
Fusion Above/Below IntelliSHOT Camera Mount for XL Displays
The FCA810E supports the Vaddio intelliSHOT camera above or below for XL displays.
The FCA810E is compatible with all Fusion Series mounts including carts, stands, ceiling, and wall mounts.
Dimensions and specifications dependent on application type.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Bracket |
| Minimum screen size | 190.5 cm (75") |
| Maximum screen size | 2.54 m (100") |
| Height adjustment | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.5 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
