Chief FCA831 monitor mount accessory
Chief | Varenummer:
FCA831
Beskrivelse
Beskrivelse
Fusion Side Channel Speaker Adaptor, Black
Install these accessories to apply AV components or video conferencing equipment with your display.
The following accessories are compatible with all Fusion Series mounts.
- Carts
- Stands
- Ceiling
- Wall
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Device plate |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 9.1 kg |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70") |
| Minimum screen size | 106.7 cm (42") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 401 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 5.9 kg |
| Other features | |
|---|---|
| Certification | UL |
Download
Download
PDF download:
