Chief Fusion Center Speaker Bracket, Large Displays
Beskrivelse
Beskrivelse
Use this accessory to install speakers or all-in-one video conferencing equipment (smart soundbar & camera) below your Fusion mounted display.
The FCA832 is compatible with all Fusion series:
- Carts
- Stands
- Ceiling Mounts
- Wall Mounts
Dimensions and specifications dependent on application type: wall, ceiling, freestanding.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Placement | Ceiling, Floor, Wall |
| Maximum weight capacity | 9.1 kg |
| Material | Metal |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 3.6 kg |
| Package width | 127 mm |
| Package height | 508 mm |
| Package depth | 267 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |


