Chief LWG-48CL
Chief | Varenummer:
LWG-48CL
Beskrivelse
Beskrivelse
Kiosk Protective Glass Kit 46-48”, 671 x 41 x 1176 mm, 7.3 kg
Impact Series protective glass kits provides durable protection of the display against sharp objects and impacts. The protective glass kits are light weight, easy to install and specifically designed for Chief Impact Series Kiosk enclosures.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Screen protector |
| Product colour | Transparent |
| Screen size compatibility | 1168.4 - 1219.2 mm (46 - 48") |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 671 mm |
| Depth | 41 mm |
| Height | 1176 mm |
| Weight | 7.3 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | United States |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 7 kg |
