Chief LWG-70CL
Chief | Varenummer:
LWG-70CL
Beskrivelse
Beskrivelse
Kiosk Protective Glass Kit 65-70”, 925 x 41 x 1684 mm, 14.7 kg
Impact Series protective glass kits provides durable protection of the display against sharp objects and impacts. The protective glass kits are light weight, easy to install and specifically designed for Chief Impact Series Kiosk enclosures.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Screen protector |
| Product colour | Transparent |
| Screen size compatibility | 1651 - 1778 mm (65 - 70") |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 925 mm |
| Depth | 41 mm |
| Height | 1684 mm |
| Weight | 14.7 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | United States |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 11 kg |
Download
Download
PDF download:
