Chief LWG-75CL
Chief | Varenummer:
LWG-75CL
Beskrivelse
Beskrivelse
Kiosk Protective Glass Kit 75”, 1001 x 41 x 1785 mm, 16.9 kg
Impact Series protective glass kits provides durable protection of the display against sharp objects and impacts. The protective glass kits are light weight, easy to install and specifically designed for Chief Impact Series Kiosk enclosures.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Screen protector |
| Product colour | Transparent |
| Screen size compatibility | 1905 - 1905 mm (75 - 75") |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 1001 mm |
| Depth | 41 mm |
| Height | 1785 mm |
| Weight | 16.9 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | United States |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 14 kg |
Download
Download
PDF download:
