Chief PAC526 monitor mount accessory
Beskrivelse
Beskrivelse
The PAC526 simplifies flat panel installation by providing an organized, recessed space for routing excess cables and for attaching surge protectors/power conditioners.
Compatible with the PST, PRO, PLP, MSR, MTR, MWH, MWR, PWR, PNR, PDR, Thinstall, and FUSION wall mounts.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable management box |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 4.5 kg |
| Mounting type | Wall |
| Compatibility | PST, PRO, PLP, MSR, MTR, MWH, MWR, PWR, PNR, PDR |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 362 mm |
| Depth | 99 mm |
| Width | 362 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 4.99 kg |
| Other features | |
|---|---|
| Certification | UL |




