Chief PAC900 equipment case Trolley case Black
Chief | Varenummer:
PAC900
Beskrivelse
Beskrivelse
Portable Flat Panel Stand Case, Black
Durable custom case for storage of the PRSU Portable Flat Panel Stand. Two wheels on each end make transportation easier. Can be stacked or stored standing on end.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Case type | Trolley case |
| Product colour | Black |
| Number of compartments | 1 |
| Brand compatibility | Chief |
| Compatibility | PRSU |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 540 mm |
| Depth | 1480 mm |
| Height | 354 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 42029900 |


