Epson ELPFT01 - Finger Touch Unit
Epson | Varenummer:
V12H007A24
Beskrivelse
Beskrivelse
ELPFT01 - Finger Touch Unit
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Control unit |
| Brand compatibility | Epson |
| Product colour | White |
| Compatibility | EB-1485Fi |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 300 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 1.5 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
