Epson Lens - ELPLU04 - Short throw off axis 2 - EB-PU Series
Epson | Varenummer:
V12H004U04
Beskrivelse
Beskrivelse
Lens - ELPLU04 - Short throw off axis 2 - EB-PU Series
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Zoom ratio | 1.0 - 1.2x |
| Focal length range | 14.8 - 17.7 mm |
| Aperture range (F-F) | 2 - 2.1 |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Pro L1500 Pro L1505 |
| Country of origin | Japan |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 245 mm |
| Package depth | 422 mm |
| Package height | 239 mm |
| Package weight | 3.86 g |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 3.1 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 90021100 |
