Epson Lens - ELPLW05 - Wide zoom 1 - EB-PU Series
Epson | Varenummer:
V12H004W05
Beskrivelse
Beskrivelse
Lens - ELPLW05 - Wide zoom 1 - EB-PU Series
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Zoom ratio | 1.0 - 1.4x |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Pro L1500 Pro L1505 |
| Country of origin | Japan |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 330 mm |
| Package depth | 440 mm |
| Package height | 310 mm |
| Package weight | 2.81 g |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.45 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 90021100 |
