Logitech GROUP 10m Extended Cable
Beskrivelse
Beskrivelse
Easily customize your conference room set-up with the GROUP 10m Extended Cable that replaces the 5m cable included with Logitech GROUP. The GROUP 10m Extended Cable doubles the distance from the hub to the camera or speakerphone with a single 32.8’ DIN cable that can be routed through a conduit for super-clean conference room installations.
Specifikationer
Specifikationer
| Performance | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| System requirements | |
|---|---|
| Minimum system requirements | Logitech GROUP |
| Logistics data | |
|---|---|
| Master (outer) case height | 222 mm |
| Master (outer) case width | 214 mm |
| Master (outer) case length | 376 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.91 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Certificates | |
|---|---|
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 278 g |
| Package width | 38 mm |
| Package depth | 204 mm |
| Package height | 206.4 mm |
| Package weight | 281.5 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Batteries included | No |
| Packaging content | One 10m DIN Cable Velcro Cable Management Straps |

