Logitech Tap
Logitech | Varenummer:
994-000093
Beskrivelse
Beskrivelse
One year extended warranty for Logitech base room solution with Tap
One year extended Logitech limited hardware guarantee is intended to ensure that your Logitech hardware shall be free from defects in material and workmanship for three years.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Addon |
| Number of years | 1 year(s) |
| Compatibility | Logitech Tap Base Bundle – Zoom, Logitech Tap Base Bundle – Microsoft Teams |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 0 mm |
| Package depth | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Package weight | 0 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Master (outer) case width | 0 mm |
| Master (outer) case length | 0 mm |
| Master (outer) case height | 0 mm |
| Master (outer) case gross weight | 0 g |
