Logitech One year extended warranty for MeetUp
Logitech | Varenummer:
994-000098
Beskrivelse
Beskrivelse
One year extended warranty for Logitech MeetUp
One year extended Logitech limited hardware guarantee is intended to ensure that your Logitech hardware shall be free from defects in material and workmanship for three years.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Addon |
| Number of years | 1 year(s) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Compatibility | Logitech MeetUp, Logitech MeetUp & Mic |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 0 mm |
| Package depth | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Package weight | 0 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Batteries included | No |
| Logistics data | |
|---|---|
| Master (outer) case width | 0 mm |
| Master (outer) case length | 0 mm |
| Master (outer) case height | 0 mm |
| Master (outer) case gross weight | 0 g |
