Logitech One year extended warranty for Swytch
Logitech | Varenummer:
994-000125
Beskrivelse
Beskrivelse
One year extended warranty for Logitech Swytch
One year extended Logitech limited hardware guarantee is intended to ensure that your Logitech hardware shall be free from defects in material and workmanship for three years.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Addon |
| Number of years | 1 year(s) |
| Compatibility | Logitech Swytch |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 0 mm |
| Package depth | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Package weight | 0 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Batteries included | No |
| Logistics data | |
|---|---|
| Master (outer) case width | 0 mm |
| Master (outer) case length | 0 mm |
| Master (outer) case height | 0 mm |
| Master (outer) case gross weight | 0 g |
