Logitech POP Mouse
Logitech | Varenummer:
910-006546
Beskrivelse
Beskrivelse
POP Mouse With Customisable Emoji
Logitech POP - Mus - brugerdefinerbar emoji - optisk - 4 knapper - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - sprængning
Specifikationer
Specifikationer
| Mouse | |
|---|---|
| Purpose | Office |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons quantity | 4 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Number of programmable buttons | 2 |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Multi-device support | Yes |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Design | |
|---|---|
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Yellow |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Wireless range | 10 m |
| Power | |
|---|---|
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery type | AA |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| System requirements | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 59.4 mm |
| Depth | 104.8 mm |
| Height | 35.2 mm |
| Weight | 82 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 42.5 mm |
| Package depth | 64.5 mm |
| Package weight | 126 g |
| Package height | 112 mm |
| Package type | Box |
| Packaging content | |
|---|---|
| Batteries included | Yes |
| User guide | Yes |
| Other features | |
|---|---|
| Compatibility | Logi Bolt USB receiver |
| Minimum system requirements | Requires Bluetooth low energy technology |
| Packaging content | Wireless Mouse 1xAA Battery User documentation |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Master (outer) case width | 140 mm |
| Master (outer) case length | 223 mm |
| Master (outer) case height | 130 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.4 kg |





